כיצד עובד הלייזר?

קרן הלייזר מתמקדת על הצבע  של השערה, הבולט על רקע העור . החום שמפיקה קרן הלייזר נספג בשיער ומשמיד את מקורות ההזנה של השערה .ולכן בגלל שכל אדם יש לו גוון שיער שונה ואפילו בין אזור לאזור .

מספר הטיפולים שונה ,יתכן מצב בו בטיפול רביעי תהיה תוצאה יפה מאד ,ואילו אדם אחר יצטרך להגיע לעשרה טיפולים ואף יותר.

 

המרחק בין הטיפולים נקבע לפי צמיחת השיער והמלצת המטפלת הטיפול הוא יחסית נח ומתבצע בחדר פרטי וסגור תוך שמירה על נוחות הפרטיות.

כמובן תוך השתדלות למתן טיפול אישי ומטפלת קבועה שמכירה את סוג העור ,תגובותיו וקצב ההתקדמות.

האם שיער שהוסר יכול לצמוח שוב?

ישנה אפשרות של צמיחה מחודשת של השיער, אולם הטיפול בלייזר מחליש את השורשים בצורה כזו שגם אם ישנה צמיחה חוזרת השיער הינו עדין וחלש . אחוזי ההצלחה משתנים לפי האזור המטופל וסוג העור. חשוב להבין שהשיער שטופל לעולם לא יצמח מחדש, פרט לשינויים הורמונאליים קיצוניים או נטילת תרופות מסוימות. כמו כן תלוי היכן מתבצע הטיפול – לדוגמה, הסרת שיער ברגליים אינה דומה להסרת שיער מהפנים.

 

איך אדע איזה מכשיר מתאים לי?

ראשית, תוכלי להגיע לייעוץ אישי לבדיקת התאמתך הראשונית לטיפול ולאבחון מדויק של סוג העור, עובי השיער, המצב ההורמונאלי ועוד, שנית, נבצע טסט על איזור קטן לבדיקת התגובה וכך תוכלי לחוות את התחושה ולהגיע לטיפול עצמו שקטה ורגועה.

האם כל אחת יכולה לעבור הסרת שיער בלייזר?

לא. ישנן נשים להן אסור לעבור את הטיפול ללא כל קשר לסוג השיער ולגוון העור שלהן: נשים בהריון, שימוש בראקוטן (כדורים לטיפול באקנה), חולות ויטליגו כתמי עור בהירים, נשים בעלות הסטוריה של הרפס כרוני . גורם חשוב בהצלחת הטיפול הוא עובי השיער, התוצאות המקסימליות נראות בעיקר אצל בעלות שיער בינוני עד עבה. לכן אנו מבצעים יעוץ מקיף כדי לתת מענה לכל סוגי העור והאוכלוסיה תוך שמירה על גבולות בטוחות ומתן טיפול ראוי. מי שנמצאת בקבוצה שלא מתאימה – נבחן דרכי טיפול שונות.

כיצד מתבצע הטיפול?

לפני הטיפול מסירים את השיער בכדי למנוע צריבות, מסמנים את האזור הרצוי, מניחים עליו ג’ל מיוחד (רק בלייזר) ומעבירים את המכשיר על פני האיזור. לאחר הטיפול אפשר להמשיך כרגיל בשגרת היום. הטיפול מתבצע עם מטפלת מקצועית עם ידע רב בקוסמטיקה רפואית מיכשור של לייזר להסרת שיער – וכן מתאימה את הטיפול המדוייק עבורך. הטיפול נעשה בפרטיות מלאה בחדר סגור ובנוחות. לאחר הטיפול ממשיכים בשגרת היום כרגיל.

הטיפול נעים ונח לפעמים מתלווה אליו כאב קל העור מגיב לפעמים באדמומיות קלה ונרגע בתוך כשעה עד מספר שעות.

האם התוצאות הן “לצמיתות?

לא. מי שמבטיח הסרת שיער “לצמיתות” פשוט חוטא לאמת. על פי רוב אחוזי הצלחה גבוהים מאוד ועומדים על כ-80 אחוזים. המשמעות של 80 אחוזי הצלחה היא שבגמר הטיפול המטרה הושגה והאזור המטופל חלק כמעט לגמרי, ואם נותרות שערות מיותרות באזור הן בדרך כלל עדינות ופלומתיות.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירי פרטים

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירי פרטים