כיצד עובד הלייזר?

קרן הלייזר מתמקדת על הצבע הכהה (שחור/חום) של השערה, הבולט על רקע העור הבהיר. החום שמפיקה קרן הלייזר נספג בשיער ומשמיד את שורש השערה.

מה זה IPL ואיך הוא עובד?

ראשי התיבות IPLהם Intense Pulsed Light (אור רב עוצמה) הכוונה היא למכשיר המשדר אור חזק, ממש כמו פלאש ( Flash ) של מצלמה. המכשיר משדר קרני אור במספר אורכים שונים ולכן קל יותר לשיטה זו להפריד בין גוון העור לגוון השיער. המכשיר נעזר בחום של האור בכדי לזהות את השערה ולהרוס את השורש שלה.

מה ההבדל?

ההבדל בין קרן לייזר לקרן אור טמון באורך הגל של קרן האור. מכשיר הלייזר מבוסס על אנרגיה באורך גל אחד הפועלת באופן מרוכז, לעומת טכנולוגיית ה IPL הפועלת על קשת שלמה של אורכי גל. אגב, מאחר ובחירת אורך הגל נתונה בידי המטפל – כדאי לבחור בגורם מקצועי לביצוע הטיפולהיודע לשלב בין 2 השיטות במיומנות.

האם שיער שהוסר יכול לצמוח שוב?

ישנה אפשרות של צמיחה מחודשת של השיער, אולם הטיפול בלייזר מחליש את השורשים בצורה כזו שגם אם ישנה צמיחה חוזרת השיער הינו עדין וחלש ובד"כ נושר מעצמו. אחוזי ההצלחה משתנים לפי האזור המטופל וסוג העור. חשוב להבין שהשיער שטופל לעולם לא יצמח מחדש, פרט לשינויים הורמונאליים קיצוניים או נטילת תרופות מסוימות. כמו כן תלוי היכן מתבצע הטיפול – לדוגמה, הסרת שיער ברגליים אינה דומה להסרת שיער מהפנים.

מה היתרון בהחזקת שני המכשירים?

היתרון עצום:
א. היכולת לטפל הן בנשים בעלות עור בהיר והן בבעלות עור כהה בצורה מהירה יעילה ובטוחה.

ב. היכולת לקבל תוצאה מקסימלית בשל האפשרות לשלב בעת ובעונה אחת עבודה עם 2 מכשירים במקביל וליהנות מהעובדה שכל אחד מהמכשירים מביא את האיכויות שלו כמענה לבעיות השיער המיותר בסוגי עור שונים ובסוגי שיער שונים אצל אותה אישה(ישנם סוגי שיער וסוגי צמיחה להם מתאים הלייזר וישנם סוגים שה IPL יעבוד בצורה טובה יותר).

מדוע אפילו חלק מהמכונים הגדולים אינם מחזיקים ב2 המכשירים?

הסיבה היא בעיקר כלכלית: העלות הבסיס של כל אחד מהמכשירים גבוהה מאוד, כמו עלויות האחזקה , לכן רובם מעדיפים עבודה עם מכשיר מסוג אחד בכדי לחסוך בעלויות.

הסיבה היא בעיקר כלכלית: העלות הבסיס של כל אחד מהמכשירים גבוהה מאוד, כמו עלויות האחזקה , לכן רובם מעדיפים עבודה עם מכשיר מסוג אחד בכדי לחסוך בעלויות.

איך אדע איזה מכשיר מתאים לי?

ראשית, תוכלי להגיע לייעוץ אישי לבדיקת התאמתך הראשונית לטיפול ולאבחון מדויק של סוג העור, עובי השיער, המצב ההורמונאלי ועוד, שנית, נבצע טסט על איזור קטן לבדיקת התגובה וכך תוכלי לחוות את התחושה ולהגיע לטיפול עצמו שקטה ורגועה.

האם כל אחת יכולה לעבור הסרת שיער בלייזר?

לא. ישנן נשים להן אסור לעבור את הטיפול ללא כל קשר לסוג השיער ולגוון העור שלהן: נערות הנוטלות ראקוטן (כדורים לטיפול באקנה), חולות ויטליגו כתמי עור בהירים, נשים בעלות הסטוריה של הרפס כרוני, לכן אנו עורכות טסט באזור קטן וצדדי לבחינת ההתאמה. גורם חשוב בהצלחת הטיפול הוא עובי השיער, התוצאות המקסימליות נראות בעיקר אצל בעלות שיער בינוני עד עבה.

כיצד מתבצע הטיפול?

לפני הטיפול מסירים את השיער בכדי למנוע צריבות, מסמנים את האזור הרצוי, מניחים עליו ג'ל מיוחד (רק בלייזר) ומעבירים את המכשיר על פני האיזור. לאחר הטיפול אפשר להמשיך כרגיל בשגרת היום.

למי הלייזר אינו אפקטיבי?

לייזר – לבעלת שיער בלונדיני, שיער שיבה או שיער ג'ינג'י בהיר.במקרים כאלה המכשיר פשוט אינו מבחין בין צבע השיער לגוון העור, ולכן במקרים כאלו הטיפול לא יצליח.

IPL – מטפל בעיקר בשיער פלומתי, יעיל גם עבור עור כהה.

האם הטיפול כואב?

הסרת שיער בלייזר – תחושת עקצוצים. להקלת העקצוצים מערכת קור מותקנת בראש הלייזר ומופעלת עם יציאת הקרן.
IPL – ללא כאבים כלל!

האם הטיפול מסוכן?

בפשטות: לא. מה שכן חשוב הוא לוודא שהמקום בו את מטופלת מקצועי מספיק ובעל נסיון עשיר בהפעלת המכשיר, שכן לבחירת עוצמת האור בהתאמה אישית אליך דרושה מטפלת מנוסה ומיומנת.

האם התוצאות הן "לצמיתות?

לא. מי שמבטיח הסרת שיער "לצמיתות" פשוט חוטא לאמת. על פי רוב אחוזי הצלחה גבוהים מאוד ועומדים על כ-80 אחוזים. המשמעות של 80 אחוזי הצלחה היא שבגמר הטיפול המטרה הושגה והאזור המטופל חלק כמעט לגמרי, ואם נותרות שערות מיותרות באזור הן בדרך כלל עדינות ופלומתיות.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירי פרטים
לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירי פרטים